View Single Post
  #1941 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 17:30:30
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Anycyk90 Vezi mesajul
Problema e k in fiecare zi sunt obosita din cauza serviciului
Dar ce muncesti? Daca e vorba doar de oboseala psihica,poate ar fi cazul sa iei niste suplimente, vitamine ceva..
Citat:
Anterior postat de Aliy nico Vezi mesajul
slabutelor....chiar ma simt "slabuta" si din pacate nu fizic ieri era prima zi de diso 3+3 cu legume si fructe si am fost la o aniversare unde numai legume si fructe nu am papat. Plus ca prin aripioarele de pui la gratar cu maioneza de usturoi am fost pedepsita cu niste arsuri la stomac de toata frumusetea. Norocul meu este ca nu s-a depus nimic, doar ca imi pare rau ca am intrerupt dieta. sper ca de acum incolo sa o continui cu succes fara alte peripetii
Ei hai , ce i cu moralul asta pe jos? Sus cu el! Nu i capat de tara, continui, ca toate avem astfel de momente.
Poate te gandesti totusi la alta dieta, mai echilibrata
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]