View Single Post
  #1946 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 08:55:26
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

.....
Pai asa se spune in zona noastra.
Nu stiu cum se saluta lumea prin alte parti..parca unii spun si Ciao..
Vezi pe Aly si pe mine nu ma distreaza Servus ?!

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Roxi , la scoala este bine, numai ca eu as vrea sa stau cat mai pution sa vin acasa la copii si la sot. Am uitat cum e la scoala, au trecut destui ani de atunci.
Dar, daca nu am invatat cand a trebuit
Las' ca niciodata nu e prea tarziu.
Mama mea a facut facultate tehnica la vremea ei. iar la 50 de ani s-a apucat de psihologie ... A terminat si facultatea si a facut si o postuniversitara la Budapesta

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
....
Are dreptate Anes, e inlocuitorul perfect pt cumnata ta numa batai de cap iti dau amandouaDa a gasit Angela solutia ideala
Da, da Afrodita e surogat de cumnata

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor,am intrat sa va spun ca la petrecere a fost ok. Si ce credeti ca schimb si tickerul .Desi am avut mai putin ,nu mi-a venit sa cred azi-dimineata.Emy am baut doar un campari,in rest doar apa .Am lasat acolo desert, cartofi,pestele si gratarul le-am adus la baiat. Toata lumea se mira de mine ce slabuta sunt.Directorul a dansat cu mine si mi-a spus ca sunt cea mai sexi. Se cam dadea la mine.Am plecat pe la 6. Va pun poze ,Emy sa ma vezi cu blugii noi,ma cam strang,Anes pt. tine l-am pus pe baiat sa-mi faca o poza la fund ,n-am prea vrut sa v-o arat caci sun groaznica,dar voi ma iubiti si asa. Si va pun una ce mi-a facut-o baiatul ieri dimineata in timp ce ma pregateam.
Ma bucur pt tine Aly, muuult! E ff fain sa primesti complimente
Vazut pozele, comentat
Cred ca celulita aia doar cu masaj si sport mult se va duce ... Si nici nu-i asa de tragica precum zici

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
[B][SIZE=3][COLOR=darkorange] ...
Eu sunt putin trista, insa incerc sa fiu optimista in continuare. Azi la ora 13,45 am mers la baita si aveam o pata mare pe chilotel, maro-roscata de data asta Ma durea jos tare(ma sageta), mai ales cand stateam in sezut. M-am intins pe canapea si am plnas un pic... Am sunat doctorita care mi-a spus ca o sa mai am scurgeri de astea, ca tratamentul e suficient, doar sa iau ceva pt durere, mai mult nu pot face. Durerea a trecut dar a mai curs de vreo 2-3 ori cand am mers la baita. Acum ce sa mai zic, Doamne ajuta!
Doamne ajuta! Ai mare grija de tine! Acum e ok?!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

....
Eu am luat congelat si cand l-am pus pe gratar nu l-am mai putut ridica ! Era putred si l-am aruncat ! Si am zis ca nu mai iau congelat in viata mea !
.....
Am patit-o si eu cu pestele congelat exact la fel si m-am lecuit si eu
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]