View Single Post
  #1966 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 20:46:15
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Buna seara fetelor am revenit si eu .Azi nu am mai plecat cu Mari in oras ...s-a dus singura.M-a sunat sora mea ca vine la mine sa o coafez ondulat cu placa ptr. botezul din seara asta la care erau invitati.Asa ca nu puteam s-o refuz si am coafat-o ..... dar coada de cal cu o fasie de par in jurul cozii .A venit cu un gand si a plecat cu altul .Dar calul de dar, nu se cauta la dinti, plus ca este si foarte cald in salon...i-am spus eu .Oricum era multumita .
Acum am terminat si eu treaba la bucatarie si curatenia...am facut si placintele cu varza.. cu aluat de casa.E prima data cand am facut si mi-au placut enorm de mult .Nu am facut multe ptr. ca imi era teama ca nu o sa-mi placa
Acum intru la baie ca am transpirat dupa atata munca...nu am stat o clipa de la ora 13 .
Noapte buna ,somn usor ...pe maine
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]