View Single Post
  #1989 (permalink)  
Vechi 28 oct 2010, 14:29:08
polyana's Avatar
polyana polyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: hipo
Date: 153cm, 77.9kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 507
Am fost apreciat(a) de 132 ori in 87 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Sa vezi ciufuleala de la mine, daca nu te ti de regim!
Crissa mai usor, stii tu 'protectia copilului' sa nu te spuna autoritatilor
Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Buna!
E mai bine la gustarea de seara niste forum, eu il iau si cu pilula de stomac si numai imi e foame deloc!
Eu gustarea de seara 'forum' o mai sting cu apa, stii crissa, mai m-am potolit cu rontaitul
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul


Sa sti ca nici mie nu-mi place laptele de soia si nu ma pot invata nici cu lactatele degresate.Am incercat dar nu merge.
eu doar ocazional pap lapte degresat, numai de la tara iau. E intr-adevar gras, dar e sanatos
Citat:
Anterior postat de damo Vezi mesajul
Damo,incearca sa-l ``corupi`` cu ceva (D-l C) sau daca nu arunca-l pe fereastra Oricum iti vom strange pumnii
Loly draga mea, sint de moda veche, il iau cu frumosu', ii zimbesc, ii fac toate poftele...de-abia astept sa-l vad saptamina asta

Si eu sint in clasa I

Citat:
Anterior postat de damo Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor,

Merge treaba? Eu ascult sfaturile Rodicai (regula celor 3 ore de pauza intre mese si cred ca saptamina asta vedem niste progrese.

Pina atunci o zi buna sa aveti!!
Multa bafta daca sunteti si voi clasa I.
Si eu am probleme cu regula orelor intre mese, e un calvar pt mine. O zi minunata si tie!
__________________

Jurnal Polyana
polyana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1065 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 291 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]