View Single Post
  #1991 (permalink)  
Vechi 21 mar 2011, 15:56:12
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul
buna diana
ti-am simtit lipsa pe aici
buna verushka reusesc si eu sa intru abia azi:d am fost la tara si ieri nu am avut timp sa intru iar azi am fost la facultate tu ce mai spui?
Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Buna Diana! Ce ai mai facut in weekend? Cum e cu sportul si mancarea?
Buna Alexa in weekend cum sa fie,,,mai mult am stat,cu parintii,am vorbit,m-am uitat si la tv si cam atat tu ce ai mai facut?
Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
ce face tiza mea?
am zis sa trec pe la tine,sa te salut,sa te felicit ca esti cumintica..chiar daca mai mult in timpul saptamanii..nu cred ca daca ai o mica abatere pe saptamana te poate afecta foarte tare
cu licenta cum merge?te-ai apucat de ea?parca am vazut ca ai scris ceva de genul pe aici
Pupici darling!
heeei uite cine m-a vizitat!Dienush!! abia acum intru si eu,am fost in weekend la tara.multumesc pt felicitarisunt relativ cuminte si in weekend dar nu la fel ca in timpul saptamanii merge binisor si cu licenta,in sensul ca deocamdata scriu eu de capul meu,profa nu ne-a zis nimic pana acum miercuri ne intalnim cu ea,si-a facut timp si pt noi
te pup si eu pe tinetake care
Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Neata Diana ! Ai plecat deja? CE planuri ai azi ? Mai faci la lucrare ? As face si eu azi 30 de min de sport , dar teoretic azi vine armata rosie . Ma cam doare capul si mi-a fost cald azi noapte . Vedem ce fac. Oricum de iesit nu voi iesi ca e urat afara asa ca stau sa ma odihnesc ca de saptamana viitoare incep scoala si nu mai am weekendul liber .
Salutare Andra aseara am ajuns acasa,dupa ora 5 nu am mai lucrat la licenta deloc pentru ca nu mai am materiale......miercuri ne intalnim cu profa,sa vedem ce ne zice....si eu mai am un pic pana la armata si cand o veni nu fac sport iar.luna trecuta s-a prelungit cu 3 zile din cauza sportului.....
si aici e urat si m-am saturat de vremea asta.....
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]