View Single Post
  #19974 (permalink)  
Vechi 02 dec 2014, 19:42:43
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

aoleu miruta, nu mai vb de sorici, ca aici nu exista asa ceva. aaa deja mor de pofta fara sa fiu gravida haha
asa ca doamne fereste sa fiu gravida in viitor si sa am pofte de genul, care nus e gasesc hahaha
la thomas nu prea am avut pofte. vreo 2 dar mi le-am putut face.
in rest greturi ai? ceva chestiid e gravida?
doruta, pai de aia ziceam, ca nici nu pot sta in casa,. si carutul e perfect chiar si pt copii mai amri. desi m-am plimbat putin cu el in parcari de langa bloc. dar clar nu as merge cu el pe langa strada. asa ca ori carutu pt 2 copii, ori ceva wrap. sau masina mea haha.
aici distantele sunt mari. si nu pot sa astept pana seara cand vine sotul.asta vara ne plimbam si mai departe dar parcul cel mare tot cu masina trebuie. iar autobuzul e cam scump..
cand stai la casa, sau ai si rude, parcuri aproape e altfel.
in sf thomas si-a mai revenit cu boala. vad ca i-a trecut repede. si nu i-am dat antibiotic. numai un siropel hoemopat si alta picaturi pt\ muci
eu daca incepeam sa tusesc cred ca imi trecea intr-o luna
vai somon afumat. e ff bun. fa cu crema de branza si ceapa. martar. si buc de telina verde. am amncat asa a, a cump cineva, mama cat am mancat.
uh azi mergem la cumparaturi,. nu am mers de 2 sapt jum. am avut si masina la reparat, si asta care o avea inlocuita e in 2 usi, si e greu sa puenm scaunul de masina pt thomas, si ne place sa mergem impreuna.
aseara iar se miorlaia thomas, pana la urma l-am leganat in brate pe fotoliu. iar un lucru de pret la casa omului. efort putin. efect garantat in maj cazurilor.
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat