View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 13 iun 2009, 11:09:40
Luna's Avatar
Luna Luna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 167cm, 88.8kg
Mesaje: 2.211
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Smile Re: Tabel cu greutate

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Neata Vadmin.Eu am o idee.Cred ca nu e nici greu de pus in practica,pt tine,hihihi,nu pt mine,tinand cont ce minune ai facut din tabelul de calorii.
Mie mi-ar placea,si cred ca si celorlalte fete,sa am aici(acasa am pe foaie,dar ar fi tare placut sa am si pe slabute.ro,unde am toate celelalte chestii de slabit),un tabel,unde sa imi trec constant greutate.Eu de exemplu ma cantaresc zilnic,unele fete mai rar cred.
Sa pot vedea cat am avut acum o luna,acum doua luni,si tot asa.Sper ca am fost destul de explicita.Sa fie cam cum e calendarul de la calculatorul de calorii,sa pot selecta numele,data si luna.
Poti?Vrei?Ne faci?hihihihiih
Esti colosala; Mishutza ! Ma indragostesc de tine, hihihi
O sa fie cel putin doua randuri sau coloane de cantarire zilnica, hihihi, ca si eu comit acelasi pacat

De ce nu iti faci unul in Excel? Aplicand filtrele poti selecta dupa criteriile pe care le vrei si e usor asa.


Asta pana avem alta solutie, mai buna .

Daaaa, e un apropos si o cerere in acelasi timp si din partea mea

E cald afara, dam cate o bere sau chiar o lada de e cazul
Luna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2446 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1929 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat