View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 20 feb 2014, 20:57:35
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit re: Acesta este anul meu! - Jurnal Serendipity9

Citat:
Anterior postat de serendipity9 Vezi mesajul
Bunaaa Ma numesc Ana, din Craiova, 19 ani, an greu

Am 74 de kg de ceva timp pentru ca tot am zis ca "ma apuc de maine" si niciodata nu m-am apucat. Asa ca iata-ma acum, intr-o seara in care probabil ar trebui sa invat, facandu-mi un jurnal si spunand pentru a o mia oara ca incep de maine. Sper ca de maine sa incep pe bune de data asta

Nu voi numara caloriile pentru ca nu vreau sa stau mereu sa cantaresc. Voi avea grija doar ce mananc - in special multe legume si fructe si un pic mai putina carne (am tinut Dukanul mai demult si acum daca mananc mai multa carne ma cam doare stomacul ).

A si sa nu uit: sunt o mare dependenta de dulciuri si uneori ma pierd si mananc in exces si sufer de episoade de mancat compulsiv peste care sper sa trec cat mai curand.

Cat despre sport, am acasa o bicicleta eliptica si una normala pe care se aseaza praful si am citit pe internet cateva lucruri despre programul lui Jillian Michaels 30 day's shred si am vazut si multe poze before and after asa ca probabil o sa il incerc. Sper.

Cam atat deocamdata dar o sa mai revin sper eu cat de repede pot si cu vesti bune.
Bine ai venit si multa bafta!!!!
__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
serendipity9 (20 feb 2014)