View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 04 nov 2011, 20:59:12
Mai's Avatar
Mai Mai este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 22 nov 2010
Locaţie: Tg.Mures, Romania
Dieta: Schimbarea stilului de viata:D
Date: 174cm, 67kg
Mesaje: 317
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!

Salut Elena!! De la inceput vreau sa iti spun ca te apreciez enorm enorm de mult pt ca ai avut curaj sa vorbesti despre tine exact asa cum esti, despre dieta exact asa cum ai facut-o fara ocolisuri. FELICITARI! Sa stii ca si eu ma lupt cu kilogramele si eu ma dusmanesc cu cantarul si pot spune uneori ma chiar supar pe mine tare,Anul trecut am facut ceva dieta si am reusit sa slabesc 8 kilograme...sincer departe de mine multumirea....normal ca ma simteam mai bine dar nu eram deloc multumita prin urmare am incercat iar si iar...dar nu am reusit sa ma mai tin serios de treaba....in vara am reusit sa mai slabesc 6 kilograme( am avut ceva probleme) dar au revenit destul de repede.Acum mi-am propus sa ma reapuc sa ma tin tare dar sincer nu pare ca merge...ma mai scap pe la frigider ...si de acolo Doamne fereste ce se intampla.Totusi e destul de frustrant ca am reusit sa ma controlez si chiar nu mai simteam nevoia sa manac seara si anumite feluri de mancare timp de 1 an! Si acum cand imi propun sa slabesc......se da totul peste cap.Oricum ideea e ca m-am hotarat sa ma tin de plan! Iti doresc mult mult mult spor la slabit si felicitari inca o data pt taria de care dai dovada!!!