Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 05 mar 2013, 08:07:42
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de danyella2008 Vezi mesajul
of...daca ar fi Dechatlon aici in Arad ...singurele gantere reglabile le-am gasit in selgros, tot de 10 kg..si costau 350..mi s-a parut exagerat fata de ce era pe net...Ma mai gandesc eu de care o sa-mi iau..am mai citit pe net ca cele cromate ar fi mai mici, deci mai usor de manevrat..dar totusi facand sport acasa, cred ca ar fi recomandat sa-mi iau cauciucate ..
oricum nu am nevoie urgent de ele..saptamana asta singur fac tot cu ganterele mele..
Eu azi mi-am facut sportul...te asteptam cu pareri

Buna daniela,
Gantere sunt la Decathlon. Poti face un drum scurt pana la Timisoara sau poti sa dai comnda direct pe site si platesti transport vreo 13 lei. Alea cauciucate sunt mai bune, plus ca astea ce le avem in magazin sunt si colorate, deci mai dragute. Nu te gandi ca incerc sa fac reclama magazinului, doar incerc sa te ajut
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat