View Single Post
  #2000 (permalink)  
Vechi 26 iul 2011, 01:40:09
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de Sylvester Vezi mesajul
Evaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Vad ca esti verde- verde de tot, dar nu vrei sa mi te-nfatisezi!! Ori esti la sala?!
eu sunt verde aproape tot timpul... nu inchid calculatorul apropape niciodata, sta si site-ul deschis.. asta nu inseamna ca sunt non stop prezenta..
Citat:
Anterior postat de Sylvester Vezi mesajul
Eva, mie asta mi se pare regim Auschwitz mai degraba... Si doar ma stii ca eu sunt mereu atenta si de cele mai multe ori exagerata cu mancarea (in sensul ca nu pap cat ar trebui) si tot mi se pare inuman ce zici tu aici... Fara prea mult papa gatit, putina carne, kile de salate pe zi, fructe mai deloc, cereale, lapte, gemuri DELOC... asta nu e Monti si nici Dr. Man... Ce-i cu tine?! Ma ingrijorezi!! Te lasasem bine inainte sa plec in vacanta si acum ce gasesc aici?!
Hai pup si zi mai repede ce-i cu regimul asta de lagar!
sylvester... sorry, nu mananc putin deloc... e adevarat ca am renuntat la fructe un timp.. le compensez lipsa cu mai multe legume, salate... carne mananc destula crede ma.. eu sunt un om al carnii.. m am socat si eu sa vad ca meniurile cand le adun nu ajung la calorii multe.. 1200-1300... dar verdeturile sunt de vina... ca pot sa mananc tone si nu strang calorii
n am fost niciodata tipul asta cu MD cu cereale, gemuri pe paine, lapte nu beau... cel mult fructe... daca nu direct MD PL

Citat:
Anterior postat de valery Vezi mesajul
Azra , Sylvester,bine ati revenit!

Salut toate fetele , eu sunt cu moralul la pamant , m-am ingrasat 3 kg se apropie si faza cu rusii ,dar e groaznic sa urc la cantar in 3 zile 3 kg adevarul este ca mananc ca o scrofita , conform dar fff mult
-Magda draga se pare ca noi doua ne putem lua de mana oscileaza cantarul in avantajul lui si in dezavantajul nostru
- Eva tu esti o eroina ,felicitari ! am inteles ca ai la tine in jurnal ceva cu incarcatura glicemica de la fosta ta profesoara , am cauta la tine dar nu am gasit poate ma ajuti tu , plss
- va pup cu mult drag fetelor , va doresc bafta si fara oscilatii la cantar
valery daca tre sa vina rusii stai tu calma... ca ce ai urcat tu pe cantar nu sunt kg de grasime... cel mult poate nu ai dat prea mult jos.. dar de ingrasat nu te ai ingrasat... ramai in continuare conforma si cantareste te la vreo 2-3 zile dupa ce pleaca rusii in ..Rusia, sau unde s or duce... si atunci ai sa vezi kg reale..crede ma!!! e si imposibil 3 kg in 3 zile...
acu eroina nu sunt... am rezistat 2 saptamani fara abateri, si am tinut bine si incarcatura glicemica... azi am calcat stramb, dar nu consider ca e o nenorocire... o sa revin, probabil o sa mi incetineasca ritmul de slabire dar asta e... important e sa nu urc...
articolul despre incarcatura glicemica e in jurnalul meu (pe care il gasesti la semnatura) pe pagina 3 incepe... jurnalul n are decat 4 pagini
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].