View Single Post
  #2005 (permalink)  
Vechi 25 aug 2010, 10:20:43
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare fetelor!!!
Acum am venit de la doctor!
DIAGNOSTIC:sarcina extrauterina(siguranta 75%)!!!!
In 31.08.2010. sunt programata la alt cabinet (acelasi doctor) unde zice el este un ecograf si mai performant deoarece el vede ca undeva pe ovarul sau trompa dreapta se afla ceva , dar eu nu prezint nici un simptom al sarcinii extrauterine!!!(eu am musafiri normali ca in fiecare luna ,cu ceva cheaguri ,dar astea le aveam si inainte!!!).Nu ma doare ,nu am sangerari abundente ,nu ametesc ,nimik!!!
Deci in 31.08 .2010 se da diagnosticul final 100%!!!!Asadar trebuie sa astept pana marti ,doar daca Doamne fereste mi-i rau sau ametesc sau lesin sau sangerez abundent trebuie sa il sun de urgenta!!!

Offf, scumpa mea! Nici nu stiu ce sa iti scriu Imi pare atat de rau dar poate vor fi vestile mai bune pe 31.08. Ai grija de tine, te rog! Sunt alaturi de tine cu gandul si sufletul Te pup dulce si te iubesc mult mult mult
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]