View Single Post
  #2019 (permalink)  
Vechi 06 feb 2011, 00:02:16
patratel's Avatar
patratel patratel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 23 ian 2011
Locaţie: tg-mures, Romania
Vârsta: 38
Dieta: South beach
Date: 160cm, 53.8kg
Mesaje: 1.822
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)

Citat:
Anterior postat de roxyyc Vezi mesajul
da.. asa este... dar cred ca din cand in cand ar trebui sa reaprindem putin focul... si cum noi suntem femei, cred ca in mana noastra sta bricheta... iti dai seama.. astia ne vad asa nervoase, nu mai le arde lor de initiativa... si asta o stiu de la al meu sot.. acum ceva vreme, a fost plecat cu treaba vreo 2 sapt in strainatate... ma suna de n ori pe zi, vb numai de copil, ne mai si ciondaneam la tel... si la un moment dat, imi fac o poza cu tel sg., fara Raul si ii trimit msg... cu te iubesc, faze d'astea... nu observase pe tel ca primise msg si il sun si il intreb daca a citit msg.. el ca nu, ca sa ii spun la tel ce scrisesem in msg, eu nu ca citeste-l si tot asa pana ne-am certat, mi-a inchis tel, credea ca iar vreau sa div sau iar aveam ceva de reprosat... in fine.. intr-un final a citit si msg si m-a sunat (il simteam la tel ca avea lacrimi in ochi si ca ii tremura vocea) ca nu se astepta, ca de mult nu am mai facut asa... de asta zic ca bricheta sta in mana femeii...

asa e Roxi... intotdeuna noi.... ca lor le cad mainile jos daca fac ceva mai deosebit.... asa i-am invatat asa ii avem