View Single Post
  #20256 (permalink)  
Vechi 17 ian 2015, 01:26:57
dorutza's Avatar
dorutza dorutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
pai mati are peste un an, o buc merge. eu ii mai dadeam buc mici, nu a patit nimic.
eu sunt f mandra si fericita. thomas, aseara s-a fartait prin casa cu sticla. eu la calc. tasu la el in camera. si am vrut sa vad daca se duce singur la culcare. si s-a dus.
fara sa fiu in camera. din nou. nu ma gandeam, mai ales ca eu era in sufragerie. lumini aprinse.
s-a bagat in patut, cu aparatul de sunete si la 10 . somn.
toata noaptea nu a cerut nimic, f usor a mornait prin somn, dar nu aveam sticla. ca a pierdut-o. uf nu stiu unde poate fi.
dar niic nu a plans. e a doua noapte. sper ca ca fi asa in continuare, sa scapam de papatul noaptea.
acum urmeaza facutul la oala. ieri evident a facut pe jos, desi i-am explicat. si lasat la fundul gol. mai icnercam.
a si la amiaza tot singur s-a dus la somn,
nu ma gandeam ca va veni ziua aia asa usor. mai ales cat urla el, la adormit.
of saracuta gea, de .la ce ai patiti cu genunchiul?
doruta cum stai cu somnul copiilor?
astept si eu ziua sa se duca cu placere la somn, macar unul dintre ei
Razvi tot cu scandal,scandalul incepe de la imbracatul in pijama dar se petrece totul rapid, in 5 min doarme, Flaviu il adoarme
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat