View Single Post
  #2036 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 12:53:49
doinapaula's Avatar
doinapaula doinapaula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 feb 2012
Locaţie: CONSTANTA, Romania
Dieta: Rina 90
Date: 155cm, 70kg
Mesaje: 612
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Buna dimineata,fetelor sau buna ziua mai bine .M-am trezit pe la 10 ...cu sotul meu.Acum suntem la o cafeluta si-un fruct .Mi-am pus si eu la foc supa de galuste.D-abia astept sa pap o zeama calda si usoara.Nu am sanse sa ies afara la miscare ca e mai urat ca ieri .Deci calare pe bicicleta azi si pe stepper.E bine si asa .
Servici usor fetelor .
O zi frumoasa tuturor .
Va pup dulce !!!

Socrul meu este mai bine ,a sunat sotul meu ieri acolo...stiu ca m-ati intrebat si nu am raspuns ieri ...si va multumesc ptr. intrebare .
In ziua in care vroiam noi sa mergem la el la spital se duceau alte rude de-ale lor si noi nu mai aveam loc.... in tot spitalul ala...asta este...nu-i bai ...important este ca se simte mai bine,asta ne interesa pe noi...restu' e fara importanta .
Buna ziua Mirela!Supica de galuste am papat si eu.Am papat un bol plin si doua galuste
__________________
doinapaula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 961 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -1105 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]