View Single Post
  #2061 (permalink)  
Vechi 18 iun 2012, 06:50:51
diadora's Avatar
diadora diadora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Resita, Romania
Date: 166cm, 71kg
Mesaje: 6.335
Aprecieri acordate: 212
Am fost apreciat(a) de 408 ori in 294 mesaje
Red face Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata,o saptamana minunata
fetiliii ziua mea de vitamine ieri s-a facut praf,am mers in vizita la fratele tatalui abia venit din Germania si s-a lasat cu gratare si bauturaam incercat eu sa ma tin tare dar e rau cand toti insista iar eu sa o tin una si buna,adica dupa ce o luase putin la bord nu mai aveai cu cine sa te intelegi,nu am mancat mult,nu am exagerat,nu cred ca am depasit 1200calorii iar cina nu am mai luat
azi o iau de la capat cu ziua de vitamine si gata cu vizitele,probabil pana sambata cand s-ar putea sa plecam la Siret sa stam noaptea acolo dar gata cu rasfaturile culinare,le-am facut pe plac o data si ajunge..gata m-am spovedit pt ziua de ieri
Neata, Gabi! Si eu am fost cam indiscipinata weekendul asta....Si eu, fara discutie, astazi, vitamine!
Am doua banane la lucru si cand plec imi cumpar cireseeeeeeeeeeeeee. Deabea astept sa le mananc, ca mi-e o pofta....
__________________
diadora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]