View Single Post
  #20756 (permalink)  
Vechi 31 mar 2015, 17:57:41
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

mirutza, mersi de intrebare. mama e la fel. mai are cateodata stari de febra si frisoane. vb cu ea aproape zilnic. arata cam la fel. palida. inca nu stiu daca ii vin curand analziele. nu stiu dc dureaza atat. tartament nu prea mai ai ca deja a luiat mult. inca sta cu drena in ficat. si supravietuieste.
eu stau iar nasol cu greutatea. m-am bucurat cu apa. si dupa am pus si stagnez. nu am tintu prefect/.. dar am insistat cu sportul. ma invart in jur de 71. oricum curand iar astept cm, deci iar am retineri de apa. sper sa nu mai intarzie.
astept mentinerea de pe 26 aprilie. si o sa mananc mai mult proteine si vitamine. zi de apa nu mai tin, ca e doar o bucurie de moment. si dupa pun la loc. bleah
am primit in sf cardul de rezident canadian. si curand sper sa ma angajez.
cu sotul iar m-am certat, impacat etc. cu thomas ne enervam maxim. si am deci sa ne calma, sa discutam. ca nu rezolvam nimic. nici pt noi nici pt thomas. dar el tot da vina pe mine ca am nervi de la dieta/. e adev ca ma influenteaza putin.d ar eu si inainte aveam stari nasoale. dupa luna, ciclu, etc. hahah
bine ca e el perfect. il las in perfectiunea lui.
ieri am alergat o gramada la banda. eram rosie, traspirata. sper sa reusesc cat mai mult sport. ca dupa icnep servicul. dar daca o s alucrez ff mult. cred ca ma duc la sala pe jos la 6 dim, haha. vad eu
am sperante ca de ,la efort la sercici, mai scad macar 5 kg.
si thomas maia re crize de urlete cand trebuie sa doarma desi nu ii fac nimic. aseara iar. plangea singur pe canapea, pana m-am dus l0am luat i-am dat lm. si in sf a adormit. alteori adoarme langa mine. sau direct in patul lui.
azi noapte iar nu stiu ce a avut, tot pe jos sa doarma. ,l-am, pus la loc de vreo 5 ori. pff.
ce idei pt olita mai aveti?
ma enerveaza deja. se pune pt pisu, dar caca , anunta dupa ce a facut. l-as lasa la fundul gol, dar tre sa stau cu ochii pe el. of. duminica face 2 ani
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat