View Single Post
  #20758 (permalink)  
Vechi 21 mai 2015, 07:36:43
myha's Avatar
myha myha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dimineata slabute dragi!
O zi frumoasa sa aveti si spor in toate
Azi este dubla sarbatoare crestina- Sf C-tin si Elena(la multi ani tuturor celor care poarta numele de sfinti) si Inaltarea - Hristos s-a inaltat!
Asa ca azi zi de repaus, fara munci fizice, doar sport va dau voie sa faceti
Emy te felicit pentru ziua de cruditati, eu nu cred ca pot sa tin, am mai incercat si nu mi0a iesit, ma apuca o foame spre seara, i-adevarat ca nici fructe in cantitati mari nu am mancat, asa ca tine, cred ca nici nu as putea.
Mi-am inceput ziua cu Jillian, m-au trecut toate apele ....se pare ca la caldura, vara, este altfel....Am baut o cana cu apa, lamaie si ghimbir, MD iaurt natural cu fructe de padure si cafea.
gustare un mar
Pranz ciorba de perisoare
Cina friptura de miel la cuptor cu salata verde.
Ma ganteam aseara ca am facut 4 luni de dieta si nu am reusit decat cca. 6 kg...putin...dar tinand cont ca nu am avut o dieta prea restrictiva, adica aveam cate o mica abatere, asta este rezultatul...
O zi frumoasa va doresc!
__________________
myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui myha:
claudia22 (21 mai 2015), gavris camy (25 mai 2015), sherpika (21 mai 2015), VentoFreddo (21 mai 2015)