View Single Post
  #208 (permalink)  
Vechi 16 iun 2010, 21:00:09
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cafeneaua zuzelor!!!

Citat:
Anterior postat de amy0404 Vezi mesajul
Sorry, fetele. Am vb si eu cu mamai meu. Iar am capul facut calemdar, si-a adus aminte ca fumez si am urmat o teorieee.
Lavy si eu eram la fel cu dietele inainte. Pacatul meu era ca nu puteam sa mananc sanatos pe termen lung. Ma tinea 2 zile si gata. Abia astept sa scap de dieta si sa imi formez un alt stil de viata, unul mai sanatos. Si pana acum cred ca functioneaza. Auzi tu..sa poftesc la mere..nu credeam ca mi se va intampla
Div, eu nu sunt prea incantata, dar pana la urma cine e multumit de ce are. Ma enerveaza ca prima data slabesc in partea superioara. Pana acum am dat jos 5 cm de la bust. Inca nu imi fac pb pt ca am 90, dar...sa fim seriosi....vreau sa mai am si eu ce baga in sutien
Eu NU mai am ce baga in sutien, sunt praf..si asta al meu urla pe chestia asta, vrea sa am 60 de kg macar ..ma oripileaza cu ideile lui si da, uneori sa stii ca sunt complexata dar daca asta e pretul sa arat macar asa, ma multumesc!
Sa stii ca eu cu fructele sunt tare prietenoasa adica..fie ce'o fi dar daca nu mananc ceva dulce - fructe, morrr! Aveam zile cand ramaneam seara intr-un mar si stii..lasai ca poate vroia altul sa manance...abea asteptam sa se faca ziua sa rup lantul la magazin!
Vezi, de aia ziceam ..cu dieta..ca nu ai voie sa mananci anumite chestii si chiar iti doresti si mai mult alimentul respectiv..poate ca daca nu aveai interzis la fructe nici nu mancai..dar numai unde nu ai voie...tot balesti dupa ele!
Răspuns cu citat