View Single Post
  #20802 (permalink)  
Vechi 26 apr 2015, 09:42:22
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul
Buna fetele..
David si razvi au avut un soi de bronsita, a mai ramas putina tuse cu flecma.
L/am dus pe David la grai azi ca nu ne mai intelegeam.. cum stam toata ziua afara sunt foarte obosita, dar copiii n/au nici o treaba, sunt fresh si inca fac scandal la somn
razvan are diareee de azi, eu cred ca e de la dinti, pocnesc doi deodata, vedem evolutia
Disper cu dintii astia. Tot 2-3 deodata si intotdeauna ba face febra, ba diaree, ba apar muci
Eu ma tin de dieta dar stagnez frumos la 61...
Azi etam programati sa mergem la strand dar Razvi ne/a dat planurile peste cap. Intotdeauna e ada, ba unul ba altul.. of

Mergeti undeva in concediu??? Bunicii-2 perechi vor sa/l duca pe David la mare.. nu stiu ce sa facFlaviu zice sa/l lasam, mie mi groaza de drum mai ales. chiar nu stiu.
Copiii mei care au acum 19 si 21 ani au mers mereu in vacante si cu mine si cu bunicii . Ce varsta au bunicii?
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat