View Single Post
  #2081 (permalink)  
Vechi 31 ian 2014, 10:29:51
vio ce doreste sa slabeasca's Avatar
vio ce doreste sa slabeasca vio ce doreste sa slabeasca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: FRUMUSICA, Romania
Vârsta: 51
Date: 167cm, 109kg
Mesaje: 2.799
Aprecieri acordate: 3.082
Am fost apreciat(a) de 2.316 ori in 1.319 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Vio......e w/e........si nu ai aparut!
Nu inteleg ceva........cand intri pe fb nu ingheti?
Pai nu inghet ca-s pe telefonul sotului meu !!!!!!!!!!!! Si pe slabute nu pot intra de acolo .....A venit baiatul acasa si deacum am timp seara sa mai intru cateva zile .....voi scrie cat voi putea mesaje private ......sunt cam urmarita .....nu stiu cand ,dar mi se fac aluzii .....imi voi schimba contul de aici ,tot ce tine de depistarea mea ....si mai apoi cred ca voi inchide definitiv Facebook -ul meu !!!!!!!! Am intrat intr-un razboi monstruos .........!!!!!! Cineva si-a aratat coltii si pentru mine pana la urma ....dar sper sa fie ULTIMII colti !!!!!!!!!!! Urati-mi bafta !!!!!! Am ajuns sa didcut si cu un profesor -avocat de la Targu Mures !!!!! Stirile de la ora 5 sunt nimic pe langa ce am tras eu zilele astea si pentru ce urmeaza ! inca nu stiu cine imi e prieten dar dusmanii au inceput sa-si scoata coltii !!!!!!!Va doresc zile frumoase ...dietetice .....liniste si pace sa aveti ....vin si eu din urma ....!!!!!! Acum nu mai tin dieta ca nici de mancat nu pot sa manac ....de nervi tot ce mananc vomit ....negru vomit ....! In ultimele 3 zile azi e prima cand am zambit si eu un pic !!!!Copii ma fac sa zambesc ,si am noroc de sustinerea sotului !!!! Pe parinti nu-i implic ca au inima slaba .....o concluzie si atat ..........RAUTATEA EXISTA !!!!!
vio ce doreste sa slabeasca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2367 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui vio ce doreste sa slabeasca:
rozica1965 (31 ian 2014)