Subiect: Sexul si varsta
View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 09 mar 2010, 07:55:30
riky's Avatar
riky riky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Mesaje: 4.113
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Sexul si varsta

Citat:
Anterior postat de Allicia Vezi mesajul
Si eu am fost cu un baiat de la 14 ani pana la 17 Au fost 3 ani si 2 luni... Nu m`am culcat cu el.. si am avut parte de reproshuri la sfaristu` relatiei.. ca l`am tzinut atata timp si nu am vrut sa ma culc cu el. Relatia mai mult d`asta s`a terminat...din cauza presiunilor lui.Zicea ca a intzeles cat am fost mica, dar 16-17 ani i se pare varsta potrivita sa`ti incepi viatza sexuala. El era cu 8 ani mai mare ca mine M`a iubit mult .. si eu l`am iubit dar atat cat imi permitea varsta... Eram imatura..si nu prea stiam eu cu ce se mananca si ce inseamna sa iubesti ... Mai mult ma atashasem de el...nu stiu...era un altfel de sentiment si am realizat abia atunci cand am iubit cu adevarat Baiatul asta mi`a reproshat ca i`am distrus viatza..cred ca si acum ma uraste.. pt ca el fiind mai mare avea planuri mari cu mine, de casatorie Iar eu...eram destul de mica si credeam ca il iubesc..nu`mi dadeam seama ca poate il faceam sa piarda cativa ani aiurea.. Nu stiu nici acum daca au fost ani pierduti aiurea.. pt mine nu.. eu am trait o poveste frumoasa.. platonica mai mult...dar a fost o perioada frumoasa pt mine. Pt el..nu stiu...oricum nu regret ca nu mi`am inceput viatza sexuala cu el. Mi`am inceput`o cu cineva care poate nu merita la fel de mult ca el dar pe care l`am iubit...
Allicia, ne asemanam din pct-ulasta de vedere....nici eu nu cred ca l-am iubit cu adevarat pe nenea asta,...cred ca doar eram atasata de el intr-un fel...interesele mele sunt altele nu casatoria si relatiile lungi dar trebuia sa trec prin doi ani de experienta ca sa imi dau seama asta...si NU nu regret ca nu m-am culcat cu el...ci pur si simplu regret intr-un fel ca omul ma cam uraste pt ce am facut, desi am facut fara sa vreau, deh inocenta varstei
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1216 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 959 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat