View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 27 apr 2010, 16:14:28
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Slabeste cu ceai de urzica

Citat:
Anterior postat de celi Vezi mesajul
M-am chinuit și eu cu ceaiul de urzică pentru că am zis că o fi meritând dacă toată lumea îl bea în pofida gustului foarte rău și ieri am ajuns la concluzia că ... nu mi se potrivește. Mă așteptam să mă "curețe", să simt asta când merg la WC mai ales că știam ce bine reacționez la ceaiul verde, dar nici poveste, aproape ca am avut un tranzit intestinal deficitar în aceste zile. Așa că de aseară am trecut din nou la ceaiul verde chinezesc și bine am făcut. Azi am avut toată ziua un stomăcel plat

Nu toate reacționăm la fel, mulțumesc oricum
Baftă celor care s-au apucat de acum.
... ... Trebuie sa ai rabdare cu acest ceai nu din prima zi s-au 2 zile se vede..scumpa efectul...sa sti ca are o putere mare de-a purifica organismul si de al regenera...la toate prietenele mel am vazut rezultate frumoase...iti curata si tenul pielea devine mai ferma si mai luminoasa dar trebuie baut 3 saptamani zi de zi cantitatea in concentratia care am descrs mai sus...tu poate ai reactionat asa pentru ca incepuse sa lucreze cu organismul tau...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat