Subiect: Jurnal Geanynna
View Single Post
  #211 (permalink)  
Vechi 16 sep 2011, 13:43:22
Deliutza's Avatar
Deliutza Deliutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: hipocalorica, sport, masaj
Date: 159cm, 51.5kg
Mesaje: 1.090
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Geanynna

Citat:
Anterior postat de Geanynna Vezi mesajul

Bine ai facut!!
Eu nu am treaba asa tare cu poftele, daca mi-am fixat ca nu pap atunci nu pap, problema e cand mi-e foame si el mananca ceva interzis, atunci cam cedez Bine ca nu se intampla des.
Stiti ce ma distreaza de cand cu dietele, eu tot mancam salata zilnic, poate si de doua ori pe zi...si tot gusta si el de la mine...pana intr-o dupa-masa zice" Nu imi faci si mie o salata din aia buna cum papi tu?" Atata ca lu-i i-am pus si putina painica prajita.

Ce minune...!! iubitul meu papa o singura leguma... cartoful prajit il oblig eu sa mai bage si o rosioara si un casravete ca ajuta la digestie

Pai desigur ca atunci cand mi-e fomica abia ma pot abtine sa nu gust niste bombe calorice de la el din farfurie
__________________

Inside me lives a skinny woman crying to get out. But I can usually shut the bitch up with chocolate
!

JURNALUL MEU
Deliutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1623 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1106 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 978 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]