View Single Post
  #2137 (permalink)  
Vechi 23 feb 2011, 10:54:04
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de Cl@udi Vezi mesajul
Am intrat pe site-ul acela sa vad cum voi arata peste 20 de ani - sinistru!!!! Ingrozitor !!!!
Maria, si zici ca te tenteaza o plimbare cu saniuta?
M-a tentat teribil...
Treaba e ca ...pe la ora 5 dupa-amiaza m-a apucat iarasi o durere teribila de cap...iarasi am luat pastile...iarasi s-a dus naibii regimul... Durerea de cap vine de doua zile fix la ora 17...cred ca are ceas...Cred ca-i zic...durerea de la ora 5 (dupa celebrul...Ceaiul de la ora 5)...
Asa ca s-a dus plimbarea mea cu saniuta...
Treaba e ca am dormit dupa-amiaza vreo ora (tot sperand sa-mi treaca durerea de cap)...Pt ca am dormit dupa-amiaza...nu n-am mai putut culca seara...Si iata-ma cum pe la ora 1 noaptea citeam contractele pt azi...Asa am descoperit ca erau prost intocmite (in mare...obliga firma noastra sa presteze munca pt care nu era platita)...i-am semnalat asta sotului, iar el acum e la sediu, la jurista, sa le modifice....si eu sunt acasa si vorbesc cu voi... Avantaj eu !!!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].