View Single Post
  #2140 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 18:41:34
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Am vazut si o cateva vesti bune, Dana, mam bucur ca bebele tau e puternic, si ca e bine,cum ti-a mai zis si Angela, e posibil ciclu peste sarcina..MUlta sanatate!
Kikka, esti o dulce ca mi-ai comentat pozele
Dana si Vidia, v-ati vorbit sa faceti fasole?Eu am apapat ieri asa ca sapt asta fac pauza..are multi carbo, nu tocmai indicati cand vrem sa slabim, desi e f buna pt sanatate..deaia eu o pap de 2 ori pe sapt .
Am vazut si ca a intrat Crina..bafta la mentinere, nu e bai ca ai mancat odata, desi era bine sa te abtii..am zis eu ca daca nu intram e ceva ciudat, nu mai avem taria sa rezistam..morala:sa intram mereu pe site!
Eu nu mamanc fasole Emy nu prea i-mi plac stiu ca nu sunt bune

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Fetele cu bebei si familie, voi nu simtiti ca s-a micsorat ziua?ca mie nu-mi mai ajungeVreau sa bag ceva la spalat..dar nu mai inchid, mai ma uit pe aici printre picaturi
Salut toate fetele carora nu le-am raspuns inca la mesaje, va rog sa ma credeti ca as vrea, de citit am citit, da nu mai am timp
Uite pt voi sa nu va suparati
Inseamna ca nu stii ce a patit Fulga noastra.A venit nebunul de prieten a cumnatei sale si sotul Fulgai a fost batut de scuipa sange si a lovit-o si pe Fulga si pe soacra ei ,I-au fortat sa spuna unde e cumnata,acum e arestat ,a fost oribil incearca sa citesti din urma,pe noi ne-a anuntat Angela,suntem intoarse la 190 de grade
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]