Subiect: Jurnal-Ieucumine
View Single Post
  #215 (permalink)  
Vechi 25 mar 2013, 20:25:09
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Jurnal-Ieucumine

Citat:
Anterior postat de Dona Clara Vezi mesajul
Buna alegere! Eu mereu intre autobuz / microbuz / tren aleg trenul. Nu stiu de ce ma simt mai in siguranta (asta suna putin ciudat avand in vedere ca in general conduc o motocicleta.. ), anyway, prefer trenul.

Stiu ca iarna-i cald si vara au AC. E priza deci pot sa-mi incarc telefon / laptop daca am nevoie. Pot sa ma ridic si sa ma misc pe durata caaltoriei. Daca intr-o gara sta mai mult as putea chiar sa ies sa fumez..

Deci numai avantaje.

Dupa cum ziceam, buna alegere!
Eu sunt satula de tren. In liceu faceam naveta in fiecare saptamana cu un personal puturos. 100 km in 3h jumatate, la un moment dat n-am mai putut si am mers cu autobuzul. Plec cu trenul pentru ca ajung la o ora la care poate si prietena asta a mea sa vina dupa mine. Si daca e de dimineata poate reusesc sa mai adorm
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de ieucumine; 25 mar 2013 at 20:28:53.