View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 31 iul 2012, 15:39:27
gabriela11's Avatar
gabriela11 gabriela11 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 160cm, 50kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Oare stagnez?

Daaa se poate sa fi exagerat un pic cu cantitatile. De regula, cu fructele nu am avut niciodata probleme, chiar in momente in care nu aveam nevoie de dieta imi placea la nebunie sa mananc multe fructe (chiar si noaptea daca mi era pofta )si tot slabeam. Puteam sa am prajiturica sub nas si eu sa zic ca vreau mere sau stiu eu ce alte fructe)) (Mere pap din gradina si sunt foarte micute, de asta ma cam incurca in estimarea cantitatii.)
De descurajat nu o sa ma descurajez, chiar daca o sa imi ia mai mult timp sa scap de celulita si cele cateva kilograme, mai ales pentru ca vreau sa-mi formez un stil de viata cat mai sanatos si sa nu ma pripesc cu slabitul, pentru ca peste un timp sa pun totul la loc.
Am incredere ca o sa reusim amandoua sa invingem nesuferita asta de celulita, iar daca o sa incerc ceva remedii naturiste care dau roade o sa te anunt . Momentan cred ca o sa revin la crema Cellulight de la Elmiplant, pentru ca am mai folosit si anul trecut si mi se pare printre cele mai bune. Ma dadeam cu ea 1 data pe zi, seara,nici macar de 2 ori cum scria pe tub, dar in aproximativ 2 luni nu se mai vedea aproape deloc celulita. Eu ti-as recomanda-o, o gasesti la Plafar si in farmacii, dar te sfatuiesc sa iti iei de la Plafar pentru ca este mai ieftina, este intre 20-25 de lei tubul de 200 ml. Iti arde pielea, la propriu O sa merg si eu sa-mi mai cumpar si sper ca in 2 luni sa am din nou rezultatele de anul trecut!
Bafta sa avem! :*
Răspuns cu citat