View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 10 aug 2012, 15:51:45
Diamonddy's Avatar
Diamonddy Diamonddy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 31 iul 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Personalizata
Date: 165cm, 78kg
Mesaje: 13
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Re: My Journey - Diamonddy

Citat:
Anterior postat de catubrrr Vezi mesajul
Buna fetelor!

Si eu vreau tare mult sa slabesc si m-am apucat de azi (stiu ca tot timpul incepe cu replica de azi dar nah daca chiar a fost azi). Eu imi caut o partenera de slabit, stiu ca suna cam ca la gradinita dar am nevoie de cineva care sa ma intrebe de sanatate, ''ai mancat? cat ai mancat? bravo! de ce ai mancat cat pentru o armata?'' Pot sa tin dieta, am mai tinut, reusesc sa slabesc dar apoi mananc ca un somalez si pun pe mine in cateva zile tot ce slabit inainte. Diamonddy si eu as vrea sa mananc cam aceleasi chestii ca si tine, in principiu pana pe 15 august vreau frcute si legume si apoi sa introduc mai de toate (evident adio carbohidrati). Iti doresc mult succes si sper ca poate reusim sa facem asta impreuna!
Heey! Si eu cautam o partenera pentru a ne ajuta si incuraja reciproc! Inca mai ai nevoie de una?
__________________
My Journey

If your body is a temple, then this temple is undergoing renovations.


You're stronger than you think you are and you can do more than you can think!
Diamonddy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2313 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1796 kcal/zi. Pentru a slăbi 6.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 634 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]