View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 27 mai 2011, 11:38:10
grasuta88's Avatar
grasuta88 grasuta88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2009
Locaţie: valcea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: macare sanatoasa si mult sport
Date: 158cm, 82.5kg
Mesaje: 452
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal plin de ambitie - georgika

Citat:
Anterior postat de georgika Vezi mesajul
Buna fetelor
Nu am mai scris de fooooarte mult timp pe aici....asta pentru ca nu am mai avut ce sa scriu....a venit pastele....am macat de toate in cantitatzi industriale... s-au mai pus vreo 2 kg....ambitzia a fugit speriata probabil....si am ramas cu "bonusul" de sunculitze
Dar GATAAAA.....de azi m-am hotarat sa ma pun din nou pe treaba. Nici nu m-am trezit bine si am facut cam o ora de aerobic asa pe stomacul gol, iar dupa vreo ora am macat un castronel de lapte cu musli

Mi-am luat un program de exercitii... TURBO FIRE... pe care vreau sa-l incep, dar mai intai trebuie sa invatz miscarile ca sunt destul de complexe. Imi place ca are programul de exercitzii structurat pe zile, in fiecare zi altceva si nu cred ca o sa ma plictisesc
L-a incercat cineva??...Cam in cat timp se vad rezultatele daca te tzii de el si ai grija la mancare??

Buna Georgi si bine ai revenit, stiu programul dar nu l-am incercat dar am auzit k e bun si incercarea moarte nare pooop
__________________
jurnal grasuta88http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...odel-9134.html
grasuta88, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2033 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1516 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 742 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]