Subiect: Jurnal Michelina
View Single Post
  #220 (permalink)  
Vechi 05 iun 2012, 18:40:46
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Michelina

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Pana acum o luna cand m-am apucat iar de slabit, slabute, dieta - primul lucru pe care-l doream dimineata erao cafea si o tigara. Acum pun repede mana pe calculator , fac gimnastica, intru sa vad ce a mai facut fiecare. Inlocuim un drog cu altul.

Iar seara l-am innebunit pe barbatul meu - ca incep si ma dau cu creme si ma masez. Tot se uita sugestiv la rufele de calcat, la praful de pe mobila ( nu stiu ce se intampla lately - dar parca e mai mult praf ca niciodata - sterg in fiecare dimineata si cand ma trezesc zici ca am parasit casa de o saptamana.)

Cred ca diseara am sa bag o sauna calda - poate ajuta sa clinteasca iar cantarul.
daaaaaaaaaaa..asa e, devine dependenta intratul pe site.. Eu am inceptu sa schimb si sa fac gym dimineata, sa ies afara cu cainele si apoi sa deschid computerul si sa va iau pulsul...
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].