View Single Post
  #2226 (permalink)  
Vechi 15 apr 2011, 08:27:33
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Neata!!!Uf...m-am mutat gata!!!e biiine acasa,Aleam reusit sa fiu cu iubitu' de ziua lui,cat m-am bucurat!:Xam avut atat de mult bagaj...dar am scapat,gata:d
m-am trezit,am luat md si acum trebuie sa ma uit pe niste retete pt asti,sa plec la cumparaturi ca azi plec la tara,la parintii mei:X:Xde cand nu i-am mai vazut si pe ei....mai au 2 sapt jum si pleaca iar inSpania.....si abia daca ne-am vazut de cateva ori...asdar plec la tara si nu mai vin aici,decat 2-3 zile,in vizita,daca mai vin.plec echipata cu tot ce trebuie ca am mult loc acum acolo pt sport:X:X
m-am cantarit azi,dua cat mi-a aratat cantarul saptamana trecuta,71,4,azi a aratat 70,3 ma bucur mult ca astea sunt doar fluctuatii,asa vrea cantarul meu sa arate.la tara nu am cantar,deci cine stie cand ma cantarescdar de auzit ne auzim ca iau internetul mobil cu mineacum nu o sa pot sta sa va vizitez pentru ca trebuie sa plec la cumparaturi.dar ne auzim deseara.va puuuup!!!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]