View Single Post
  #2251 (permalink)  
Vechi 11 oct 2011, 09:53:31
SOAITA ADINA's Avatar
SOAITA ADINA SOAITA ADINA este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2011
Locaţie: sulzbach an der murr, Germania
Vârsta: 39
Dieta: south beach
Date: 160cm, 74kg
Mesaje: 576
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)

Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
neatza feteleeu acum m'am trezit ...na'm cafeatre s ma imbrac s ies s'mi iau
si am papat deja si 2 cornuri simple fara oua care amn2 cantaresc70g...mai rau e ca e zii de proteinedar normal mam vaz la kg eastea tre s trisez
deci Adina meniul de azi nu'i exemplu si atentie mai sunt cateva care nu's de exmplu,asta pt ca nu aveam ce s mananc seara la munca,si imi faceam un sandwich ligh si rapiddar dak u stai aksa si iti prepari mereu de mancare nai cum s gresesti
uau e cam grea rina, am vb k fetele care tin si mi-au spus de ex dc azi am proteine nu am voie sa le combin, adica lactate cu carne, deci ce pap la amiaz pap si seara, si fara gustarea a doua, hmmm e cam dificil dimineata numai fructe, si pana la amiaz tot fructe la gustarea 1. tu cat ai slabit cu rina si in cat timp, si tinuto corect sau cu mici abateri'???
SOAITA ADINA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2149 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1632 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1375 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]