View Single Post
  #2266 (permalink)  
Vechi 24 feb 2013, 13:14:23
loremimisi's Avatar
loremimisi loremimisi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 feb 2010
Locaţie: tr. severin, Romania
Vârsta: 46
Dieta: dukan-croaziera
Date: 170cm, 86kg
Mesaje: 331
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 18 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan ( partea 3 )

Citat:
Anterior postat de catubrrr Vezi mesajul
Buna fetelor!

Vreau de maine sa ma apuc si eu iar de Dukan (impropriu spus). Am inceput Dukanul anul trecut prin octombrie dupa cateva luni de mancat compulsiv (da sufar) si am reusit sa ajung in vreo luna jumate de la 64 la 54, apoi m-am mentinut ana pe 15 ianuarie fara probleme in faza 3. De pe 15 ianuarie nu stiu ce am patit dar am dat-o iar in mancat compulsiv si surpriza, tinetiv-va bine de la 54 acum la o luna dupa am 60. Soc si groaza!!! Stiu ca Dukanul este un regim usor de tinut si nu imi fac probleme ca nu as putea da jos la loc acele kg, doar ca trebuie sa ies din circuitul asta fara sens in care tin 2 zile dieta si apoiu bag intr-o zi 6000 de calorii. Asa ca o sa incep si eu sa-mi contorizez meniurile si sa le postez.

Multa bafta la slabit si cu incredere reusim noi sa ne facem niste dive iar. Va pup!
Bine ai venit..........bafta la topit kg.....eu sunt putinpentru ca dupa prima zi de PL ,adica ieri,azi dimineata cantarul imi arata cu 1,6 kg in plus,dar am inteles ca se intampla din cauza apei aduse de legume........totusi 1,6 kg diferenta de ieri dimi pana azi dimi....o sa merg in continuare si nu ma mai cantaresc decat dupa zilele de PP....
__________________

Răspuns cu citat