View Single Post
  #229 (permalink)  
Vechi 09 iul 2010, 03:24:56
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Fetele mele dragi au venit in vizita..va pup si sa mai treceti. O sa mai trec si eu pe la voi...

Crissa si jobul meu e cam la fel..as innebuni sa stau numai in fata computerului. Ma mai misc..mai ma duc in alte locuri..e bine asa.

Rosa, am vazut scadere prea brusca draga mea. Prima data am crezut ca e o greseala..apoi, m-am urcat de inca 3 ori..si era acelasi numar. M-am urcat si cand am venit acasa..(deja cred ca e obsesie)..si arata la fel 61...si..Nu am mai vazut 61 la cantar la mine de cam 2 ani...am avut o zi buna azi..serios ca da..Am zis ca nu schimb tickerul pana pe data de 15 iulie cand am sa fac 25 de zi fara abateri. Sa vedem cum rezist pana atunci..mai sunt totusi cateva zile bune!!

Am musafiri duminica la meci.si ma duc in vizita sambata..Dar am mai trecut prin asta si weekendul trecut deci am sa tec si acum cu bine.

va pup si va urez succese si vointa!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].