View Single Post
  #2292 (permalink)  
Vechi 31 iul 2011, 16:29:36
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Lala, tu esti tare de admirat, ai asa o varsta frageda si tu te gandesti la o viata sanatoasa... mai e o slabuta pe forum, Luli o cheama, ea mananca sanatos, si duce o viata sanatoasa in general, cu sport si dieta ca se gandeste la viitor, la copii ei, la batranetile ei si tot asa. sunteti de admirat. eu cand aveam 20 de ani eram zuza, subtire si cam fitoasa si umblam teleleu toata ziua cu fetele ... eram in anul 1 sau 2 de fac... ce vremuri superbe... aaa da, si mancam gogosi de la gogoasa infuriata de la unirii si sandwichuri cu ton de la cei de langa... nu mai stiu cum ii cheama.... ce bune erau...

Orhidee daca ai ganduri ceva pt cum sa arate meniul maine, poate putem deja sa corectam... turtitele alea cred ca sunt f sanatoase... si conforme, n are ce sa nu fie conform, sunt cereale!! ai mare grija cu ce le combini. sau daca nu le combini cu nimic cu atat mai bine!!! asteptam idei de meniu!!

Sylvester, eu mananc exact ca logodnicul tau... 2-3 zile dezmat, 4-5 zile dieta... zilele de dezmat vreau sa le reduc dar trebuie cumva sa mi pacalesc creierasul ala mic al meu, ca nu exista alimente interzise... e doar ca n am eu chef sa pap tort de ciocolata cu zahar, cartofi prajiti, popcorn la film si toooot asa... deci nu sunt interzise, n am eu chef sa mananc!!!!! trebuie sa mi repet asta... nu sunt interzisee.....
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].