View Single Post
  #2295 (permalink)  
Vechi 10 apr 2012, 17:36:47
miranda75's Avatar
miranda75 miranda75 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 23 oct 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: Dieta South Beach
Date: 166cm, 87.9kg
Mesaje: 2.033
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna Mira
Imi pare bine ca te simti un pic mai bine, stiu ca e tare aiurea sa te imbolnavesti cind esti matur de boala asta, am uitat cum se cheama, eu am avut de mica toate aceste boli, insa fratele meu a avut si era deja mare si s-a chinuit un pic....sper sa-ti treaca cit mai repede si sa poti sarbatori pastele sanatoasa...
si noi vineri plecam la tara, mai facem citeva cumparaturi si ne ducem, o sa gatim cu mama mea si simbata seara la biserica toata noaptea, ce frumos...astept cu nerabdare, sper sa nu fie frig....
s-a mai incalzit un pic afara, azi chiar si soare am avut de maine cred ca ies in curte la trebusoara, nu am asa de multa insa trebuie facuta, o sa ma imbrac numaidecit multumesc pentru grija...
La noi vremea de sambata si vineri arata ca se mai incalzeste, dar va fi mai innorat....asta este, sanatosi sa fim!
miranda75, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1870 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]