View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 29 iun 2012, 19:41:25
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Machiaj, coafuri si tinute

pai nu e blond.. dar e faina culoarea si stralucitor..
mda.. nu am produse cele mai de calitate.. is cam scumpe pe aici..adica nu am bani de dat pe machiaje.. ca numai un produs e cel putin 20$ sotul zice ca nu imi trebuie..bla bla.. si imi mai iau de alea mai ieftine.. din cand in cand..cu rujurile nu ma problema.. gasesc la reduceri.. si is bune// mai greu cu fardurile.. fond de ten am de la mabeline.. dar e pe duca.. mai mult folosesc pt cearcane.. ca alea si problema..
dar ar fi interesant si poze..cu noi machiate../nemachiate
sau cu parul.
la mine daca imi fac bucle, se lasa f repede..ca am parul moale..asa il dau repede cu spuma si se increteste..
la haine mereu ma uit dupa cele trendy, diferite.. dar raman cu uitatul.. habar nu am ce sa combin.. si ce imi vine bine./ adica stiu cateva reguli.. dar nu am timp sa probez, sa umblu, sa combin.. ca is o tona de haine prin magazine..e f obositor..
oricum de ziua mea tre sa imi achizitionez cateva.. daca nu vara cand hahah
mi-ar placea un fel de sacou alb.. dar ma face mai grasa.. apoi ma gandesc la bluze negre sa ma faca mai slaba
ceva imprimeuri..ce forma de bluza sa imi iau.. larga sau stramta.. care se pricepe.. eu avand partea de sus mai grasa.. cu sani, burta si solduri
in partea de jos, port orice.nici nu stiu ce se mai poarta?
am vazut pe aici multe bluze largi, in trapez.. etc
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat