View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 21 ian 2010, 13:29:31
nicol30's Avatar
nicol30 nicol30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: s, Romania
Vârsta: 49
Dieta: 1000 cal
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 4.108
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Contract prenuptial

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
eu stiam asa ... daca ai mostenit ceva in timpul casatoriei si au trecut 5 ani sau mai multi de la mostenire pana la divort se imparte

dar mai e un aspect ... eu daca am un ap al meu dinainte de casatorie si vrem de ex sa ne mutam la casa si il vand si iau o casa ... atunci casa e cumparata in timpul casatoriei si nu mai e a mea ....

in fine eu nu am decat masina pe numele meu restul sunt pe numele lu mami ca asa vrea ea ca sotul meu nu are nimic si cica asa se asigura ea ca nu sta cu mine pt bani e noi sa fim sanatosi si sincera sa fiu eu ma bucur ca mami a facut asa ca cine stie ce ganduri ma apucau si pe mine pana la urma .. asa am plecat amandoi saraci si sa vedem unde ajungem )
stii tu ceva dar e pentru cei care sunt in concubinaj: dupa 5 ani se poate imparti ce au facut impreuna

nu-ti vinde casa pentru nimic in lume....nu se stie niciodata! poti demostra ca banii sunt proveniti din vanzarea ap. tau dar e destul de greoi...martori, amanari...

femeie desteapta si trecuta prin viata e mama ta!

stai sa-ti mai zic- e regula de aur: pamantul darama casa sau constructia! cel ce are glia e un fericit!
__________________
Sa nu renunti ca nici nu stii ce pierzi!
nicol30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 576 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de nicol30; 21 ian 2010 at 13:34:05.
Răspuns cu citat