View Single Post
  #2309 (permalink)  
Vechi 21 mar 2011, 10:57:00
porumbita's Avatar
porumbita porumbita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 09 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: Schimbare stil de viata
Date: 158cm, 75.9kg
Mesaje: 2.704
Aprecieri acordate: 92
Am fost apreciat(a) de 503 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Buna dimineata fete dragi.nu va raspund la fiecare in parte ca am treaba la servici.va pup dulce si va urez o saptamana usoara.eu si ieri am fost la serv am avut cons am ajuns seara la 7 acasa.acum am luat-o iar de la capat.abia astept sa plece sefii ca sa imi mai trag sufletul.eu tot 59 de kg am .sunt multumita ca am avut si 56 si eram prea slaba.eu de dim am mancat 2 iaurturi de post cu cereale si un baton fitness.la gustarea 1 nimik ca micul dejun l-am abia acum.la pranz o ciorba de legume si cred ca un pic de iahnie de fasole cu paine(stiu ca nu prea e indicata)dar altceva nu prea stiu ce.gustare 2 un fruct si diseara acasa probabil o salata de fructe.si cam atat.fetele mi-am luat un aparat de masaj (nu stiu daca pot sa spun firma)dar oricum face reclama la tv super tare.in fiecare seara juma de ora am treaba.cu rusine spun ca sport chiar nu am mai apucat sa fac.astept caldura sa ies cu rolele cu andrei.i-am luat si o bicicleta mai mare cred ca o sa ma chiuni sa ma invat si eu sa merg.daca reusesc imi iau si eu una sa ne plimbam si cu bicicleta.in rest sunt bine astept sf saptamanii ca cica atunci as fi fertila sa vad daca imi iese ceva luna asta si nu ma refeream la ochi.fetelor noi le urez bun venit ,bafta si multa vointa si rabdare.avem o multime de exemple aici ca se poate.va pupacesc pe toate si intru mai tarziu sa vad ce mai faceti
Buna , Nana , eu sunt Nicoleta , nu am avut pana acum ocazia sa vorbim , am doua fete .....am vazut rezultatele tale ...ai slabit foarte mult ....felicitari ....pt ambitia de care ai dat dovada .....
__________________
12.05.2016- 82kg
12.06.2016- 75kg - 7 kg
12.07.2016 -72,5 - 2,5 kg
12.08.2016 - 69,8 - 2,7 kg
12.09.2016 - 67 - 2,8 kg
12.10.2016 - 66,5 - 0,5 kg
30.05.2017 -69.5 + 3 kg

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...bita-4464.html[/B][B][B]JURNALUL MEU!!!
porumbita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1577 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]