View Single Post
  #2312 (permalink)  
Vechi 02 apr 2012, 11:03:04
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Porumbito ascula ce spune Emy...lasale pe pitipoancele acelea,ignorale,inportant sa te simti bine si sa nu te lasi batuta,incet,incet reusesti tu sa dai jos din nou kg....doar ai vazut ca se poate...nu ne-ai mai spus nimic de actualul tau sot...ce fac fetele?..cum decurge casnicia voastra...

Vidia stiu ca manaci foarte putin,de aici si deficitul de vitamine din corp...ia pune mana si fa=ti in fiecare dimineata suc de morcov,sfecla rosie,mar si telina,sa vezi cum te pui intr-o sapt.pe picioare...sa-ti gasesti ce vrei tu sa -ti cumperi....doar sunt bani munciti de tine...in legatura cu reclama,consider ca cel mai mult ti-o fac clientele tale multumite...asa ca pt.inceput e bine si asa...apoi daca ele sunt multumite sa vezi ca o sa fii obligata sa-ti deschizi salon...decat sa muncesti in salonul altcuiva...si eu am nevoie de un vopsit ,dar inca nu e voie din cauza ochiului...sper pe sfarsitul de sapt...

__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund