View Single Post
  #2322 (permalink)  
Vechi 12 mai 2011, 17:36:28
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul
buna diana
n-am mai trecut pe la tine si-mi cer scuze, dar sa stii ca nu te-am uitat
vad ca esti agitata, ce sa-ti zic multa bafta in sesiune si politica asta ne omoara pe majoritatea
sa purtati sanatosi mobila, vad ca esti tare vrednicuta
te pup si mai vin pe la tine
salutare verushkabine ai venit pe la mineeu chiar nu am mai vut timp sa trec pe la fiecare in jurnal.nici acum nu am prea mult timp la dispozitie.trebuie sa invat un pic pt colocviul de maine si sa fac si un proiect in powerpoint.azi am avut colocviu la franceza.dap,am luat mobila,coltar,multumim de urarine-au trm parintii banii pe somajul primit cat au stat in tara si am investit in ceva folositor zic eu
imi pare rau din suflet ca nu prea am fost aici sa mai vb cu voiabia astept sa treaca perioada asta zbuciumata,sa ramana doar vara si un pic de libertate,sa stau aici la vorba cu voi si sa citesc carti::X asta in timp ce caut uun job nu o sa mai fiu copil...o sa imi iau viata in maini... a zburat timpul.....in fine.nu vreau sa devin melancolica.te pup vera sa ai bafta in tot ce faci si sa ne auzim u bine cand oi mai scapa si eu aglomeratia asta.mai trec eu pe aici,pt o vb doua,5-10 minute
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]