View Single Post
  #233 (permalink)  
Vechi 06 nov 2012, 20:18:45
gavris camy's Avatar
gavris camy gavris camy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 mai 2010
Locaţie: oradea, Romania
Vârsta: 47
Dieta: fara prajeli,fara dulciuri,fara mese dupa ora17.
Date: 167cm, 58kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 418
Am fost apreciat(a) de 183 ori in 62 mesaje
Smile Re: "Slabute" din judetul Bihor

Citat:
Anterior postat de Geanynna Vezi mesajul
Ciaoooooooooo. Cum esti? unde ai disparut ? ca nimeni nu a mai intrat aici la slabute bihor.
Eu sunt bine, cu munca si dupa-masa ma duc la sala la ars nova in rogerius. In rest nu mare lucru, asa trece timpu asta, eu nu stiu cum de a venit deja toamna
Trebuie sa imi caut un dentist, sa ma apuc de reparat dantura.
Dupa cum vezi nu am timp de plictis, doar jobu asta imi fura atata timp pretiosvin la munca, apoi fuga acasa, apoi fuga la sala si uite ca e seara...si tot asa trec zilele mele.
Tu, cu munca? copilasu tau ? toate bune ?
eu nu o duc bine iar umblu dupa somaj,dupa insuccesul la reropam am ajuns la o firma de albume foto in velenta si din mai pana in octombrie am lucrat acolo dar firma nu merge si nu a prelungit contractul cu mine.tot ca veste "soc'si sotul meu intra in somaj din 1.12.2012.destul cu mine tu cum o duci?te invidiez ca mergi la sala
gavris camy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 961 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 187 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat