View Single Post
  #2390 (permalink)  
Vechi 21 oct 2012, 14:03:49
Danutzza's Avatar
Danutzza Danutzza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 nov 2010
Locaţie: atena, Grecia
Vârsta: 38
Dieta: personalizata +sport:D
Date: 162cm, 69.9kg
Mesaje: 2.135
Aprecieri acordate: 1.053
Am fost apreciat(a) de 839 ori in 567 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de Antonis Vezi mesajul
Danutza aseara am picat ca musca..vroiam sa iti scriu sa iti traiasca puiul..ca ziceai ca are 6 luni..sau sa iti traiasca puitutii ca inteleg ca ai doi copii din ce vad aici..

ms draga meadoi am,amandoi bebiunu 6 luni jumate ,unu 2 ani jumate

Azi fetelor sunt la carbo...ma gandeam la niste urzici cu mamaliga..ma incadrez nu?
unde ai gasit urzici?
Citat:
Anterior postat de yoyo2708 Vezi mesajul
Buna fetelor !Sa aveti o duminica frumoasa si fara abateri de la dieta
Eu ,renunt la Rina,pentru o perioada...de maine incep SB...sper sa dea rezultate...si sa ma tin de ea...insa nu as vrea sa plec de aici ,am intrat la fetele de la SB,si e activitate ff slaba ...daca nu va deranjeaza,as vrea sa raman la grupul acesta
bafta cu noua dieta ...cat mai multe minusuri si pt tine si pt noi...impreuna innainteeeeeeee
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Fetele o zi minunata sa aveti,,,
si tu scumpa,ce mai faci cum merge personalizata?
Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
buna feletor, am trecut si eu sa va salut, nu am mai intrat de ceva timp...sincer nu mai am timp sa intru pe forum...
de maine vreau sa ma reapuc de rina!
eu sunt bine,..tot la alexandria, tot cu soacra stau, mihaita e bine...merge in picioare si face numai nebunii(acum e pe scari, acum e pe masa, acum e la papagal(sa il tranteasca) acum e in spatele televizorului ..etc)
bine ai revenit...mult curajsi sa-ti traiasca puiu

Citat:
Anterior postat de lady g Vezi mesajul
Buna fetelor!!!Mi-a fost dor de voi!
Am revenit pe meleagurile daneze de ieri seara.Gata si vacanta...o luna a fost chiar suficient.Acum trebaluiesc prin casa,curatenie,mancare,dulapuri...le termin eu incet -incet.Sunt si libera,lucrez doar cateva weekend-uri si doar seara,asa ca o sa am mult timp liber sa stau cu voi!!
Vreau sa ma cantaresc,dar astept rusii si nu pot inca...nu de alta dar nu vreau sa ma sperii!M-am ingrasat vreo 3-4 kg,zic eu...adica sper ca nu mai mult!Am venit din Romania dotata cu tot felul de tarate...da...ati ghicit...ma apuc si eu de dukan,dar de saptamana cealalta fiindca sambata viitoare ii ia nasa din mot lui Alexsi vreau si eu sa degust o mancarica buna
Va pupacesc pe toate si de acum incolo gata...semnez condica zilnic
O zi faina va doresc!!
bine ai revenitspor la treburi
__________________
“Dacă lupti poti sa pierzi ,dar daca nu lupti ai pierdut deja"

jurnal Dana...
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...zza-10955.html