View Single Post
  #2392 (permalink)  
Vechi 10 apr 2010, 12:52:11
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal Sabine_28 ...punct. si de la capat

Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Neata fetelor,
Multumesc de vizite si cafelute!Anqutz, o sa ma limitez la 2 iaurturi pe zi.
M-am trezit de dimi si sunt tare harnicuta. Am facut ciorba de salata ( Laura, mersi de reteta , e delicioasa, eu n-am pus lapte, doar oua si un iaurt 0 ), buseu de spanac ( de la Slabuta am furat reteta) , desi eram certata cu spanacul, a iesit un deliciu, si mai am acum un pui la punga, bagat in cuptor...yummy
Si acum sa vin cu cele mai bune vesti : de dimineata aveam 57. 7!!!!!
desi inca mai am probleme cu tranzitul, si inca n-a trecut nici o saptamana de SB!!!! Sunt cea mai fericita!!!
O sa schimb ticker-ul, pt ca maine dimineata nu sunt acasa si luni nu mai stau sa ma cantaresc!

Sabi de cate ori ma uit la tine in jurnal, vad ca ai mai slabit. Pai se poate? Pe noi ne lasi in urma. Desi sunt tot la South Beach, inca nu ma cantaresc. Astept cuminte. Poate luni. Daca nu dau jos nimic fac urat. Distractie placuta azi, mai ales in noaptea asta. :->

__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]