View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 09 ian 2013, 14:57:27
Griga's Avatar
Griga Griga este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Date: 174cm, 76kg
Mesaje: 39
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal Griga - Anul acesta POT!!!

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
Ardeias, venii sa te vaz la tine in casuta.

eu nu stiu nimic nimic despre WW, dar stiu ca tu esti o ambitioasa si jumatate cand iti propui, si ai sa reusesti din nou sa slabesti.

eu momentan sunt pe stop cu dieta de vreo 2 ani, am luat vreo 5 kg fata de ce vezi pe ticker, inca n ma apuc decat peste vreo luna-doua, ca de poimaine nu o sa fac 3 zile in aceeasi casa pana prin 10 feb.

multa bafta
si bine te-am regasit

Bine te-am regasit, de asemenea! Ma gandeam eu ca esti aceeasi persoana

Stai foarte bine cu greutatea, felicitari pentru rezultate! Iar 5 kg in doi ani e ok! Uneori luam 5 kg si intr-o luna, daca nu suntem putin atente! Eu in ultimii ani, de cand nu am mai intrat pe celalalt forum, am mai slabit, m-am mai ingrasat...am cam variat cu +/- 7 kg...Reusisem prin 2006 sa ajung la 65, dar de atunci...vreme lunga

WW e noua si pt mine, dar poate tocmai acest 'nou' imi deschide curiozitatea (si sper si organismului meu dorinta de a slabi ). Si, odata cu varsta, nu ne mai permitem asa variatii, ca de pus se pun usor, de dat jos...mult mai greu!

Sa ne auzim cu bine si te astept cand te stabilesti intr-un loc
__________________
Griga, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1781 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1264 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Griga:
floricica0vesela (09 ian 2013)