View Single Post
  #2428 (permalink)  
Vechi 22 mar 2011, 10:52:44
biancatheo's Avatar
biancatheo biancatheo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Dieta Carmen Bruma!
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 83
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 18 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Bine ai venit Bianca,eu sunt Alina si sper sa te simti bine cu noi aici si bineinteles sa ai rezultate frumoase.
Multumesc Alina ,eu am avut foarte multe kilograme vreo 85 dar sau dus treptat pana am ajuns la 60,3 in octombrie si de atunci pana azi dimineata nu am scazut nici un gram ,credeam ca gresesc eu cu ceva si dimineata surpriza 60,1,nu e mult dar tinand cont ca nu am scazut atat timp deloc la cantar ,e perect ,semn ca incepe corpul sa se deblocheze.Pana acum o saptamana stagnasem si la cm .De dimi am mancat lapte cu paine graham ,cam 350 de cal,la pranz am supa de pui si deseara voi papa ficatei de pui la gratar cu salata verde ,rosii,ridichi,ceapa verde si un pic ulei de masline cu putina zeama de lamaie,eu zic ca e bine
biancatheo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1477 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]