View Single Post
  #2447 (permalink)  
Vechi 29 iul 2010, 11:58:16
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
buna fete frumoase
ce mai faceti?! de parca n-as fi citit?! pai voi faceati galagie aseara de n-am putut dormi?! ca doar veneam pe aici, dar cu atatea tentatii!!! eu nu ma pot abtine
azi dimineata n-am avut stre de pus pe cantar, cu toate ca ieri am fost cumnitica, dar ... visam la un 84 ... si tare dezamagita as fi fost sa nu fie... asa ca am renuntat la cantarire.
azi is in pasa proasta. nu stiu ce am .... ma gandesc ca mai am ceva mai mult de 1 sapt pana raman in concediu. am obosit.
Am o livrare speciala pentru tine, Anes Poate reusesc sa te scot din pasa asta proasta Nu-mi place sa te stiu asa... De fapt nu-mi place sa va stiu asa pe niciuna dintre voi
Te pup dulce si te imbratisez cu drag
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]