View Single Post
  #2458 (permalink)  
Vechi 06 feb 2011, 10:00:11
bursucica's Avatar
bursucica bursucica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Dieta: weight watchers
Date: 165cm, 68.7kg
Mesaje: 418
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Neata, fetelor, am aterizat si eu printre voi; ieri am fost la un botez, asa ca nu am mai putut intra.

Mitzy, tare faza cu inspiratia; cine e tipa, imi pare cunoascuta. Dar oricum, este fffff WOW.

Mary, m-ai blocat cu pozele expuse, esti de nerecunoascut. Multe felicitari, draga mea; esti o sursa de inspiratie si un exemplu. Esti si foarte frumusica, de asemenea. Cred ca sotul s-a reindragostit de tine; iar tu ai renascut ptr a doua oara!

Anisoara, draga mea; sunt tare mandra de tine; faci cinste clubului nostru cu brio. Te pup dulce, sa ai o zi frumoasa.

Silvy, sa iti mearga din plin petrecerea, sa va distrati si sa iasa totul asa cum va doriti. Ai grija, sa fii cumintica; gandeste-te la noi. Orice ar fi, te pup!
bursucica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2070 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1553 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1037 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat