View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 30 apr 2010, 08:29:45
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Slabeste cu ceai de urzica

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Buna fetelor
Am inceput si eu de 2 zile sa beau ceai de urzica, dar am o problema......nu stiu, poate fac eu ceaiul prea concentrat, dar am diaree de cand am inceput sa-l beau....asa e normal?
eu vreau sa beau pentru a ma curata de cosuri, de ceva vreme mi-au aparut cosuri multe pe spate, si am auzit ca ceaiul de urzica curata frumos corpul.........
Eu am urzici culese de mine, si pun cate 3 fire intr-o cratita de 1,5L.....e prea concentrat?..........
...Este, bine ...te, curata si pe interior si pe exterior..linistita ,continua...la ,fiecare persoana reactioneaza divers...sa ne scri cum evoluiezi si ce rezultate ai....sa ,ai o zi frumoasa...spor ,la baut ceai...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat